Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 287 m²
- Perceeloppervlakte
- 799 m²
Weerninklanden 41 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 287 m² en een perceel van 799 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Weerninklanden 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.8 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
4.9 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.3 kmRestaurant
1.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-Oost is €357.000. Dat komt neer op circa €1.244 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenWeerninklanden 41 is een woonhuis van 287 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-Oost. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.719 inwoners per km².
Weerninklanden 41 is een woonhuis in Stroinkslanden Noord-Oost, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Weerninklanden 41 heeft 287 m² woonoppervlakte. Het perceel is 799 m². In Stroinkslanden Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stroinkslanden Noord-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Weerninklanden 41 in Stroinkslanden Noord-Oost bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 4.9 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Weerninklanden 41: ziekenhuis op 3.3 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.
Recreatie nabij Stroinkslanden Noord-Oost: restaurant (1.9 km), cafe (1.8 km).
Een woningrapport voor Weerninklanden 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stroinkslanden Noord-Oost. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1993, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.