Streetview Suze Groeneweglanden 79 Enschede

Suze Groeneweglanden 79, 7542 NR Enschede

163 m² Bouwjaar 1990 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Suze Groeneweglanden 79 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 163 m², een perceel van 376 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
163 m²
Perceeloppervlakte
376 m²
Inhoud
574 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Suze Groeneweglanden 79

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Suze Groeneweglanden 79

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
113.07 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.31 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
14.4%
CO₂-emissie
27.56 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

3255 Inwoners
1430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden Noord-Oost
80% Koopwoningen
3.719 Inwoners per km²

Locatie van Suze Groeneweglanden 79

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Suze Groeneweglanden 79

Wat is de geschatte woningwaarde van Suze Groeneweglanden 79?

De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-Oost is €357.000. Dat komt neer op circa €2.190 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suze Groeneweglanden 79 zich tot de wijk Stroinkslanden Noord-Oost?

Suze Groeneweglanden 79 is een woonhuis van 163 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-Oost. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suze Groeneweglanden 79?

Suze Groeneweglanden 79 is een woonhuis in Stroinkslanden Noord-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Suze Groeneweglanden 79 vergeleken met de buurt?

Suze Groeneweglanden 79 heeft 163 m² woonoppervlakte en 574 m³ inhoud. Het perceel is 376 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Stroinkslanden Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Suze Groeneweglanden 79 en wat betekent dat?

Suze Groeneweglanden 79 heeft energielabel A. Geldig tot 2033-08-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.56 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Suze Groeneweglanden 79?

Suze Groeneweglanden 79 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden Noord-Oost?

De wijk Stroinkslanden Noord-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stroinkslanden Noord-Oost?