Eengezinswoning, hoekwoning Suze Groeneweglanden 59 Enschede

Suze Groeneweglanden 59, 7542 NR Enschede

134 m² Bouwjaar 1990 7 kamers 5 slaapkamers Label C

Suze Groeneweglanden 59 is een eengezinswoning, hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 134 m², een perceel van 214 m² en 7 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €357.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
134 m²
Perceeloppervlakte
214 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
7
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€400.000 tot €450.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Suze Groeneweglanden 59

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Suze Groeneweglanden 59

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
130.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
195.3 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
35.77 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

4.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

3255 Inwoners
1430 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1423 Woningvoorraad
€357.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden Noord-Oost
80% Koopwoningen
3.719 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Suze Groeneweglanden 59

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Suze Groeneweglanden 59

Wat is de geschatte woningwaarde van Suze Groeneweglanden 59?

De prijsindicatie voor Suze Groeneweglanden 59 ligt rond €400.000 tot €450.000. De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-Oost is €357.000. Dat komt neer op circa €2.664 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Suze Groeneweglanden 59 zich tot de wijk Stroinkslanden Noord-Oost?

Suze Groeneweglanden 59 is een eengezinswoning, hoekwoning van 134 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-Oost. De buurt telt 1.423 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.719 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Suze Groeneweglanden 59?

Suze Groeneweglanden 59 is een eengezinswoning, hoekwoning in Stroinkslanden Noord-Oost, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Suze Groeneweglanden 59 vergeleken met de buurt?

Suze Groeneweglanden 59 heeft 134 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 214 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Stroinkslanden Noord-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €357.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Suze Groeneweglanden 59 en wat betekent dat?

Suze Groeneweglanden 59 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-08-22. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 35.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Suze Groeneweglanden 59?

Suze Groeneweglanden 59 heeft 7 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden Noord-Oost?

De wijk Stroinkslanden Noord-Oost in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.255 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €357.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.