Streetview Holtwiklanden 170 Enschede

Holtwiklanden 170, 7542 JS Enschede

152 m² Bouwjaar 1979 Label B

Holtwiklanden 170 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m² en een perceel van 248 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
248 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Holtwiklanden 170

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Holtwiklanden 170

Energielabel

Energieklasse
B
Energie-index
1.35
CO₂-emissie
5324.52 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

5.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Enschede

4600 Inwoners
2155 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
2002 Woningvoorraad
€224.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden-Zuid
46% Koopwoningen
5.489 Inwoners per km²

Locatie van Holtwiklanden 170

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Holtwiklanden 170

Wat is de geschatte woningwaarde van Holtwiklanden 170?

De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden-Zuid is €224.000. Dat komt neer op circa €1.474 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Holtwiklanden 170 zich tot de wijk Stroinkslanden-Zuid?

Holtwiklanden 170 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Stroinkslanden-Zuid. De buurt telt 2.002 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.489 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Holtwiklanden 170?

Holtwiklanden 170 is een woonhuis in Stroinkslanden-Zuid, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Holtwiklanden 170 vergeleken met de buurt?

Holtwiklanden 170 heeft 152 m² woonoppervlakte. Het perceel is 248 m². In Stroinkslanden-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Holtwiklanden 170 en wat betekent dat?

Holtwiklanden 170 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-09-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 5324.52 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden-Zuid?

De wijk Stroinkslanden-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stroinkslanden-Zuid?

Vanuit Holtwiklanden 170 in Stroinkslanden-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stroinkslanden-Zuid?