Streetview Ruzinklanden 33 Enschede

Ruzinklanden 33, 7542 DZ Enschede

152 m² Bouwjaar 1976 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Ruzinklanden 33 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 152 m², een perceel van 234 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
152 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
536 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Ruzinklanden 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ruzinklanden 33

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
147.84 kWh/m²
Primaire fossiele energie
220.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
40.87 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

2395 Inwoners
950 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
937 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden Noord-West
93% Koopwoningen
4.733 Inwoners per km²

Locatie van Ruzinklanden 33

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Ruzinklanden 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Ruzinklanden 33?

De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-West is €313.000. Dat komt neer op circa €2.059 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ruzinklanden 33 zich tot de wijk Stroinkslanden Noord-West?

Ruzinklanden 33 is een woonhuis van 152 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-West. De buurt telt 937 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ruzinklanden 33?

Ruzinklanden 33 is een woonhuis in Stroinkslanden Noord-West, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Ruzinklanden 33 vergeleken met de buurt?

Ruzinklanden 33 heeft 152 m² woonoppervlakte en 536 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Stroinkslanden Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ruzinklanden 33 en wat betekent dat?

Ruzinklanden 33 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-05-10. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 40.87 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ruzinklanden 33?

Ruzinklanden 33 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden Noord-West?

De wijk Stroinkslanden Noord-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stroinkslanden Noord-West?

Vanuit Ruzinklanden 33 in Stroinkslanden Noord-West bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 0.8 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.