Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Schabbinklanden 26 Enschede

Schabbinklanden 26, 7542 DK Enschede

145 m² Bouwjaar 1975 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Schabbinklanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 145 m², een perceel van 218 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €313.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
145 m²
Perceeloppervlakte
218 m²
Inhoud
541 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Schabbinklanden 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schabbinklanden 26

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
135.14 kWh/m²
Primaire fossiele energie
207.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
38.72 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (55.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

0.8 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.3 km
Horeca

Restaurant

1.4 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.1 km

Buurtinformatie in Enschede

2395 Inwoners
950 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
937 Woningvoorraad
€313.000 Gem. woningwaarde Stroinkslanden Noord-West
93% Koopwoningen
4.733 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schabbinklanden 26

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Schabbinklanden 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Schabbinklanden 26?

De prijsindicatie voor Schabbinklanden 26 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden Noord-West is €313.000. Dat komt neer op circa €2.159 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schabbinklanden 26 zich tot de wijk Stroinkslanden Noord-West?

Schabbinklanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 145 m² in de wijk Stroinkslanden Noord-West. De buurt telt 937 woningen. Daarvan is 93% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.733 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schabbinklanden 26?

Schabbinklanden 26 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Stroinkslanden Noord-West, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schabbinklanden 26 vergeleken met de buurt?

Schabbinklanden 26 heeft 145 m² woonoppervlakte en 541 m³ inhoud. Het perceel is 218 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Stroinkslanden Noord-West ligt de gemiddelde woningwaarde op €313.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schabbinklanden 26 en wat betekent dat?

Schabbinklanden 26 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-02-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 38.72 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schabbinklanden 26?

Schabbinklanden 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 55 m².

Hoe is de woningmarkt in Stroinkslanden Noord-West?

De wijk Stroinkslanden Noord-West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.395 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €313.000, 93% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.