Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1973
- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 111 m²
- Inhoud
- 479 m³
- Kamers
- 6
- Slaapkamers
- 4
Ahuislanden 283 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1973. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 111 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €224.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Ahuislanden 283
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
1 kmTreinstation
5.5 kmSnelweg oprit
2 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
2.2 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4 kmRestaurant
1.5 kmCafé
1.6 kmBibliotheek
1.9 kmBioscoop
3.8 kmDe prijsindicatie voor Ahuislanden 283 ligt rond €110.000 tot €135.000. De gemiddelde woningwaarde in Stroinkslanden-Zuid is €224.000. Dat komt neer op circa €1.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenAhuislanden 283 is een woonhuis van 146 m² in de wijk Stroinkslanden-Zuid. De buurt telt 2.002 woningen. Daarvan is 46% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.489 inwoners per km².
Ahuislanden 283 is een woonhuis in Stroinkslanden-Zuid, gebouwd in 1973 (53 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Ahuislanden 283 heeft 146 m² woonoppervlakte en 479 m³ inhoud. Het perceel is 111 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Stroinkslanden-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €224.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Ahuislanden 283 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-01-28. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Ahuislanden 283 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Stroinkslanden-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €224.000, 46% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Ahuislanden 283 in Stroinkslanden-Zuid bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1 km, treinstation op 5.5 km, snelwegoprit op 2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Ahuislanden 283: ziekenhuis op 4 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 2.2 km.