Streetview Kuipersdijk 343 Enschede

Kuipersdijk 343, 7541 WN Enschede

54 m² Bouwjaar 1951 Label D

Kuipersdijk 343 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1951. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1951
Woonoppervlakte
54 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Kuipersdijk 343

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Kuipersdijk 343

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
187.22 kWh/m²
Primaire fossiele energie
283.57 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
51.95 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.6 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.7 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.6 km

Buurtinformatie in Enschede

3540 Inwoners
1675 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1745 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Varvik-Diekman
45% Koopwoningen
2.188 Inwoners per km²

Locatie van Kuipersdijk 343

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Kuipersdijk 343

Wat is de geschatte woningwaarde van Kuipersdijk 343?

De gemiddelde woningwaarde in Varvik-Diekman is €298.000. Dat komt neer op circa €5.519 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Kuipersdijk 343 zich tot de wijk Varvik-Diekman?

Kuipersdijk 343 is een appartement van 54 m² in de wijk Varvik-Diekman. De buurt telt 1.745 woningen. Daarvan is 45% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.188 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Kuipersdijk 343?

Kuipersdijk 343 is een appartement in Varvik-Diekman, gebouwd in 1951 (75 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Kuipersdijk 343 vergeleken met de buurt?

Kuipersdijk 343 heeft 54 m² woonoppervlakte. In Varvik-Diekman ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Kuipersdijk 343 en wat betekent dat?

Kuipersdijk 343 heeft energielabel D. Geldig tot 2033-09-29. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 51.95 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Varvik-Diekman?

De wijk Varvik-Diekman in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.540 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 45% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Varvik-Diekman?

Vanuit Kuipersdijk 343 in Varvik-Diekman bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Varvik-Diekman?

Zorg en onderwijs in de buurt van Kuipersdijk 343: ziekenhuis op 1.7 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.6 km.