Streetview Hölterhofweg 327 Enschede

Hölterhofweg 327, 7536 PD Enschede

700 m² Bouwjaar 1910 9 kamers Label G

Hölterhofweg 327 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1910. De woning heeft een woonoppervlakte van 700 m² en 9 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1910
Woonoppervlakte
700 m²
Kamers
9

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur-situatie: veel woningen kregen spouwmuur; check of deze geïsoleerd is

Volledige gebrekenscan voor Hölterhofweg 327

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hölterhofweg 327

Energielabel

Energieklasse
G
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2.4 km
Dagelijks

Supermarkt

2.5 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

7.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

4.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.5 km
Horeca

Restaurant

2.3 km
Horeca

Café

3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

1525 Inwoners
620 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
589 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Broekheurne
81% Koopwoningen
58 Inwoners per km²

Locatie van Hölterhofweg 327

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hölterhofweg 327

Wat is de geschatte woningwaarde van Hölterhofweg 327?

De prijsindicatie voor Hölterhofweg 327 ligt rond €810.000 tot €910.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €793 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hölterhofweg 327 zich tot de wijk Buurtschap Broekheurne?

Hölterhofweg 327 is een woonhuis van 700 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hölterhofweg 327?

Hölterhofweg 327 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 1910 (116 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hölterhofweg 327 vergeleken met de buurt?

Hölterhofweg 327 heeft 700 m² woonoppervlakte. Met 9 kamers is dat gemiddeld 78 m² per kamer. In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hölterhofweg 327 en wat betekent dat?

Hölterhofweg 327 heeft energielabel G. Geldig tot 2026-05-30. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hölterhofweg 327?

Hölterhofweg 327 heeft 9 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Broekheurne?

De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Broekheurne?

Vanuit Hölterhofweg 327 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.