Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2005
- Woonoppervlakte
- 306 m²
- Perceeloppervlakte
- 1726 m²
- Kamers
- 8
- Slaapkamers
- 6
Leurikslaan 15 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 306 m², een perceel van 1726 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €910.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Leurikslaan 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
2.2 kmKinderdagverblijf
0.7 kmMiddelbare school
1 kmApotheek
1.9 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.8 kmCafé
2.1 kmBibliotheek
3.2 kmBioscoop
3.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in De Leuriks is €910.000. Dat komt neer op circa €2.974 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLeurikslaan 15 is een woonhuis van 306 m² in de wijk De Leuriks. De buurt telt 35 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 238 inwoners per km².
Leurikslaan 15 is een woonhuis in De Leuriks, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Leurikslaan 15 heeft 306 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1726 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In De Leuriks ligt de gemiddelde woningwaarde op €910.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Leurikslaan 15 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-31. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Leurikslaan 15 heeft 8 kamers waarvan 6 slaapkamers.
De wijk De Leuriks in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 95 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €910.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Leurikslaan 15 in De Leuriks bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.2 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Leurikslaan 15: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.9 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.