Streetview Torricellistraat 14 Enschede

Torricellistraat 14, 7535 DH Enschede

97 m² Bouwjaar 1959 Label F

Torricellistraat 14 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m² en een perceel van 170 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
97 m²
Perceeloppervlakte
170 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Torricellistraat 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Torricellistraat 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
179.56 kWh/m²
Primaire fossiele energie
354.19 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.17 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

1250 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Wooldrik
87% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Locatie van Torricellistraat 14

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Torricellistraat 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Torricellistraat 14?

De gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €4.454 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Torricellistraat 14 zich tot de wijk Wooldrik?

Torricellistraat 14 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Torricellistraat 14?

Torricellistraat 14 is een woonhuis in Wooldrik, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Torricellistraat 14 vergeleken met de buurt?

Torricellistraat 14 heeft 97 m² woonoppervlakte. Het perceel is 170 m². In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Torricellistraat 14 en wat betekent dat?

Torricellistraat 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2034-02-05. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.17 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wooldrik?

De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Vanuit Torricellistraat 14 in Wooldrik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Zorg en onderwijs in de buurt van Torricellistraat 14: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.