Streetview Wooldrikshoekweg 96 Enschede

Wooldrikshoekweg 96, 7535 DD Enschede

137 m² Bouwjaar 2011

Wooldrikshoekweg 96 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 137 m² en een perceel van 983 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
137 m²
Perceeloppervlakte
983 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Wooldrikshoekweg 96

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

1250 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Wooldrik
87% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Locatie van Wooldrikshoekweg 96

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wooldrikshoekweg 96

Wat is de geschatte woningwaarde van Wooldrikshoekweg 96?

De prijsindicatie voor Wooldrikshoekweg 96 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €3.153 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wooldrikshoekweg 96 zich tot de wijk Wooldrik?

Wooldrikshoekweg 96 is een woonhuis van 137 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wooldrikshoekweg 96?

Wooldrikshoekweg 96 is een woonhuis in Wooldrik, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Wooldrikshoekweg 96 vergeleken met de buurt?

Wooldrikshoekweg 96 heeft 137 m² woonoppervlakte. Het perceel is 983 m². In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Wooldrik?

De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Vanuit Wooldrikshoekweg 96 in Wooldrik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wooldrikshoekweg 96: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Wooldrik?

Recreatie nabij Wooldrik: restaurant (0.5 km), cafe (1.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Wooldrikshoekweg 96?

De prijsindicatie ligt rond €370.000 tot €420.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.