2-onder-1-kapwoning Wooldrikshoekweg 60 Enschede

Wooldrikshoekweg 60, 7535 DD Enschede

105 m² Bouwjaar 1938 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Wooldrikshoekweg 60 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 105 m², een perceel van 181 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
105 m²
Perceeloppervlakte
181 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€330.000 tot €380.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Wooldrikshoekweg 60

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wooldrikshoekweg 60

Tuin
Ja (72.0 m²)

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

1250 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Wooldrik
87% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Wooldrikshoekweg 60

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wooldrikshoekweg 60

Wat is de geschatte woningwaarde van Wooldrikshoekweg 60?

De prijsindicatie voor Wooldrikshoekweg 60 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €4.114 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wooldrikshoekweg 60 zich tot de wijk Wooldrik?

Wooldrikshoekweg 60 is een 2-onder-1-kapwoning van 105 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wooldrikshoekweg 60?

Wooldrikshoekweg 60 is een 2-onder-1-kapwoning in Wooldrik, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wooldrikshoekweg 60 vergeleken met de buurt?

Wooldrikshoekweg 60 heeft 105 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 181 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wooldrikshoekweg 60 en wat betekent dat?

Wooldrikshoekweg 60 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-03-10. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Wooldrikshoekweg 60?

Wooldrikshoekweg 60 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Wooldrik?

De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wooldrik?