Streetview Wooldrikshoekweg 26 Enschede

Wooldrikshoekweg 26, 7535 DC Enschede

139 m² Bouwjaar 1925 Label D

Wooldrikshoekweg 26 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1925. De woning heeft een woonoppervlakte van 139 m² en een perceel van 147 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1925
Woonoppervlakte
139 m²
Perceeloppervlakte
147 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Wooldrikshoekweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wooldrikshoekweg 26

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.5 km
Cultuur

Bioscoop

2.2 km

Buurtinformatie in Enschede

1250 Inwoners
540 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
541 Woningvoorraad
€432.000 Gem. woningwaarde Wooldrik
87% Koopwoningen
2.252 Inwoners per km²

Locatie van Wooldrikshoekweg 26

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wooldrikshoekweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Wooldrikshoekweg 26?

De prijsindicatie voor Wooldrikshoekweg 26 ligt rond €145.000 tot €170.000. De gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €3.108 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wooldrikshoekweg 26 zich tot de wijk Wooldrik?

Wooldrikshoekweg 26 is een woonhuis van 139 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wooldrikshoekweg 26?

Wooldrikshoekweg 26 is een woonhuis in Wooldrik, gebouwd in 1925 (101 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Wooldrikshoekweg 26 vergeleken met de buurt?

Wooldrikshoekweg 26 heeft 139 m² woonoppervlakte. Het perceel is 147 m². In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wooldrikshoekweg 26 en wat betekent dat?

Wooldrikshoekweg 26 heeft energielabel D. Geldig tot 2030-12-30. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Wooldrik?

De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Vanuit Wooldrikshoekweg 26 in Wooldrik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Wooldrik?

Zorg en onderwijs in de buurt van Wooldrikshoekweg 26: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.