Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1927
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Perceeloppervlakte
- 236 m²
Hofstedeweg 141 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1927. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en een perceel van 236 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €432.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hofstedeweg 141
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.3 kmSupermarkt
0.7 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.3 kmSnelweg oprit
2.6 kmKinderdagverblijf
0.3 kmMiddelbare school
0.3 kmApotheek
1.4 kmZiekenhuis
2.4 kmRestaurant
0.5 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.5 kmBioscoop
2.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Wooldrik is €432.000. Dat komt neer op circa €6.261 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHofstedeweg 141 is een woonhuis van 69 m² in de wijk Wooldrik. De buurt telt 541 woningen. Daarvan is 87% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.252 inwoners per km².
Hofstedeweg 141 is een woonhuis in Wooldrik, gebouwd in 1927 (99 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Hofstedeweg 141 heeft 69 m² woonoppervlakte. Het perceel is 236 m². In Wooldrik ligt de gemiddelde woningwaarde op €432.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Wooldrik in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.250 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €432.000, 87% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Hofstedeweg 141 in Wooldrik bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.3 km, snelwegoprit op 2.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hofstedeweg 141: ziekenhuis op 2.4 km, apotheek op 1.4 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 0.3 km.
Recreatie nabij Wooldrik: restaurant (0.5 km), cafe (1.5 km).
Een woningrapport voor Hofstedeweg 141 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Wooldrik. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1927, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.