Straatbeeld van Bandoengstraat 49 in Enschede

Bandoengstraat 49, 7535 CA Enschede

68 m² Bouwjaar 1930 Label C

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarop de informatie over Bandoengstraat 49 is gebaseerd

Openbare registraties en beschikbare woningkenmerken van Bandoengstraat 49 zijn samengevoegd en gecontroleerd voordat ze hier zijn getoond. Terug te vinden op deze pagina: het bouwjaar, de woonoppervlakte, de perceeloppervlakte, het energielabel en de buurtcijfers voor Hogeland-Zuid. Een kenmerk dat niet aan Bandoengstraat 49 toe te schrijven is, wordt niet als woningkenmerk getoond. Wie meer wil weten over Bandoengstraat 49, vindt in het complete rapport een onderbouwde waarde.

Bandoengstraat 49 is een tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1930. De woning heeft een woonoppervlakte van 68 m² en een perceel van 115 m². Het energielabel is C.

Geschatte woningwaarde

Indicatieve waarde

€ 230.000 tot € 270.000

Betrouwbaarheid: Hoog Bijgewerkt: 05-09-2026

Deze indicatie komt uit een van de eerste waardemodellen die we hebben uitgebracht. Het is geen officiële taxatie en geen verkoopadvies. Wil je een zeer accurate, onderbouwde berekening en een waardering uit ons nieuwste waardemodel?

Bestel een volledig rapport

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Tussenwoning
Bouwjaar
1930
Woonoppervlakte
68 m²
Perceeloppervlakte
115 m²
Inhoud
241 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Bandoengstraat 49

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bandoengstraat 49

Energielabel

Energieklasse
C
Energie-index
1.65
CO₂-emissie
3023.52 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Hogeland-Zuid

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,5 km
Gezondheid

Huisarts

0,6 km
Vervoer

Treinstation

2,4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0,8 km
Horeca

Café

0,5 km
Cultuur

Bibliotheek

2,1 km
Cultuur

Bioscoop

1,8 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Hogeland-Zuid

Bandoengstraat 49 ligt in de buurt Hogeland-Zuid in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.335 inwoners en 1.050 woningen. Van de woningvoorraad is 83% koopwoning, met een gemiddelde WOZ-waarde van 335.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,5 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,6 km tot een huisarts.

2335 Inwoners
1015 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1050 Woningvoorraad
€335.000 Gem. WOZ-waarde Hogeland-Zuid
83% Koopwoningen
6.143 Inwoners per km²

De buurt Hogeland-Zuid

Locatie van Bandoengstraat 49

Officiële bekendmakingen rond Bandoengstraat 49

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· omgevingsvergunning · 61 meter

Afhandeling brandveilig gebruik t.b.v. Alfonsus school (kinderopvang Partou),Pastoor Geertmanstraat 10, 7535 BZ Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 61 meter

Kennisgeving ontvangst melding brandveilig gebruik t.b.v. Alfonsus school (kinderopvang Partou),Pastoor Geertmanstraat 10, 7535 BZ Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

· omgevingsvergunning · 61 meter

Afhandeling melding brandveilig gebruik t.b.v. Alfonsus school,Pastoor Geertmanstraat 10, 7535 BZ Enschede

Bekijk officiële bekendmaking →

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Bandoengstraat 49

Wat is de geschatte woningwaarde van Bandoengstraat 49?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Hogeland-Zuid €335.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaarde op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
In wat voor buurt ligt Bandoengstraat 49?

Bandoengstraat 49 is een tussenwoning van 68 m² in de CBS-buurt Hogeland-Zuid. De bevolkingsdichtheid van de buurt was 6.143 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bandoengstraat 49?

Bandoengstraat 49 is een tussenwoning in Hogeland-Zuid, gebouwd in 1930 (96 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bandoengstraat 49?

Bandoengstraat 49 heeft 68 m² woonoppervlakte en 241 m³ inhoud. Het perceel is 115 m².

Wat is het energielabel van Bandoengstraat 49 en wat betekent dat?

Bandoengstraat 49 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-08-29. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 3023.52 kg/jaar.

Wat zit er in een woningrapport voor Bandoengstraat 49?

Een woningrapport voor Bandoengstraat 49 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Hogeland-Zuid. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1930, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars