Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Spartastraat 30 Enschede

Spartastraat 30, 7535 BN Enschede

141 m² Bouwjaar 1971 7 kamers 4 slaapkamers Label B

Spartastraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1971. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 263 m² en 7 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1971
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
263 m²
Inhoud
579 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Spartastraat 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spartastraat 30

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
161.23 kWh/m²
Primaire fossiele energie
185.66 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
18.9%
CO₂-emissie
32.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Enschede

2310 Inwoners
1010 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1048 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Hogeland-Zuid
83% Koopwoningen
6.077 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spartastraat 30

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Spartastraat 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Spartastraat 30?

De prijsindicatie voor Spartastraat 30 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogeland-Zuid is €318.000. Dat komt neer op circa €2.255 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spartastraat 30 zich tot de wijk Hogeland-Zuid?

Spartastraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 141 m² in de wijk Hogeland-Zuid. De buurt telt 1.048 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spartastraat 30?

Spartastraat 30 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Hogeland-Zuid, gebouwd in 1971 (55 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Spartastraat 30 vergeleken met de buurt?

Spartastraat 30 heeft 141 m² woonoppervlakte en 579 m³ inhoud. Het perceel is 263 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Hogeland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spartastraat 30 en wat betekent dat?

Spartastraat 30 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-14. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spartastraat 30?

Spartastraat 30 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Hogeland-Zuid?

De wijk Hogeland-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogeland-Zuid?

Vanuit Spartastraat 30 in Hogeland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.