Eengezinswoning, geschakelde woning Spartastraat 10 Enschede

Spartastraat 10, 7535 BN Enschede

156 m² Bouwjaar 1979 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Spartastraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Enschede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 156 m², een perceel van 313 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
156 m²
Perceeloppervlakte
313 m²
Inhoud
664 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Tentdak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en open ligging

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Spartastraat 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Spartastraat 10

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
161.45 kWh/m²
Primaire fossiele energie
246.49 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
45.13 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (108.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Enschede

2310 Inwoners
1010 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1048 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Hogeland-Zuid
83% Koopwoningen
6.077 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Spartastraat 10

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Spartastraat 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Spartastraat 10?

De prijsindicatie voor Spartastraat 10 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogeland-Zuid is €318.000. Dat komt neer op circa €2.038 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Spartastraat 10 zich tot de wijk Hogeland-Zuid?

Spartastraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 156 m² in de wijk Hogeland-Zuid. De buurt telt 1.048 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Spartastraat 10?

Spartastraat 10 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Hogeland-Zuid, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Spartastraat 10 vergeleken met de buurt?

Spartastraat 10 heeft 156 m² woonoppervlakte en 664 m³ inhoud. Het perceel is 313 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Hogeland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Spartastraat 10 en wat betekent dat?

Spartastraat 10 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-07-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 45.13 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Spartastraat 10?

Spartastraat 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 108 m².

Hoe is de woningmarkt in Hogeland-Zuid?

De wijk Hogeland-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogeland-Zuid?

Vanuit Spartastraat 10 in Hogeland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.