Streetview Mensinkweg 10 Enschede

Mensinkweg 10, 7535 BE Enschede

246 m² Bouwjaar 1978

Mensinkweg 10 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1978. De woning heeft een woonoppervlakte van 246 m² en een perceel van 1670 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €318.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1978
Woonoppervlakte
246 m²
Perceeloppervlakte
1670 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Mensinkweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.4 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Enschede

2310 Inwoners
1010 Huishoudens
2.3 Gem. huishoudensgrootte
1048 Woningvoorraad
€318.000 Gem. woningwaarde Hogeland-Zuid
83% Koopwoningen
6.077 Inwoners per km²

Locatie van Mensinkweg 10

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Mensinkweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Mensinkweg 10?

De prijsindicatie voor Mensinkweg 10 ligt rond €555.000 tot €655.000. De gemiddelde woningwaarde in Hogeland-Zuid is €318.000. Dat komt neer op circa €1.293 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Mensinkweg 10 zich tot de wijk Hogeland-Zuid?

Mensinkweg 10 is een woonhuis van 246 m² in de wijk Hogeland-Zuid. De buurt telt 1.048 woningen. Daarvan is 83% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.077 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Mensinkweg 10?

Mensinkweg 10 is een woonhuis in Hogeland-Zuid, gebouwd in 1978 (48 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Mensinkweg 10 vergeleken met de buurt?

Mensinkweg 10 heeft 246 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1670 m². In Hogeland-Zuid ligt de gemiddelde woningwaarde op €318.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Hogeland-Zuid?

De wijk Hogeland-Zuid in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.310 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €318.000, 83% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hogeland-Zuid?

Vanuit Mensinkweg 10 in Hogeland-Zuid bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hogeland-Zuid?

Zorg en onderwijs in de buurt van Mensinkweg 10: ziekenhuis op 2 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hogeland-Zuid?

Recreatie nabij Hogeland-Zuid: restaurant (0.8 km), cafe (0.5 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Mensinkweg 10?