Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 416 m²
- Perceeloppervlakte
- 7155 m²
Hölterhofweg 295 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 416 m² en een perceel van 7155 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hölterhofweg 295
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2.4 kmSupermarkt
2.5 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
7.1 kmSnelweg oprit
4.1 kmKinderdagverblijf
2.6 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.7 kmZiekenhuis
5.5 kmRestaurant
2.3 kmCafé
3 kmBibliotheek
3.7 kmBioscoop
6.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Broekheurne is €555.000. Dat komt neer op circa €1.334 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHölterhofweg 295 is een woonhuis van 416 m² in de wijk Buurtschap Broekheurne. De buurt telt 589 woningen. Daarvan is 81% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 58 inwoners per km².
Hölterhofweg 295 is een woonhuis in Buurtschap Broekheurne, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hölterhofweg 295 heeft 416 m² woonoppervlakte. Het perceel is 7155 m². In Buurtschap Broekheurne ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Buurtschap Broekheurne in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 81% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Hölterhofweg 295 in Buurtschap Broekheurne bereik je: supermarkt op 2.5 km, basisschool op 2.4 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 7.1 km, snelwegoprit op 4.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hölterhofweg 295: ziekenhuis op 5.5 km, apotheek op 2.7 km, kinderdagverblijf op 2.6 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Buurtschap Broekheurne: restaurant (2.3 km), cafe (3 km).
Een woningrapport voor Hölterhofweg 295 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Buurtschap Broekheurne. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.