Woning Haverkampweg 157 Enschede

Haverkampweg 157, 7534 PJ Enschede

233 m² Bouwjaar 2024 Label UNKNOWN

Haverkampweg 157 is een woning in Enschede, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 233 m² en een perceel van 18063 m². Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €557.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
233 m²
Perceeloppervlakte
18063 m²
Inhoud
233 m³
Indicatie vraagprijs
€545.000 tot €645.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Haverkampweg 157

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Haverkampweg 157

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

1.4 km
Dagelijks

Supermarkt

1.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.8 km
Horeca

Restaurant

1.5 km
Horeca

Café

2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.6 km

Buurtinformatie in Enschede

295 Inwoners
125 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
99 Woningvoorraad
€557.000 Gem. woningwaarde Buurtschap Zuid-Esmarke
86% Koopwoningen
56 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Haverkampweg 157

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Haverkampweg 157

Wat is de geschatte woningwaarde van Haverkampweg 157?

De prijsindicatie voor Haverkampweg 157 ligt rond €545.000 tot €645.000. De gemiddelde woningwaarde in Buurtschap Zuid-Esmarke is €557.000. Dat komt neer op circa €2.391 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Haverkampweg 157 zich tot de wijk Buurtschap Zuid-Esmarke?

Haverkampweg 157 is een woning van 233 m² in de wijk Buurtschap Zuid-Esmarke. De buurt telt 99 woningen. Daarvan is 86% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 56 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Haverkampweg 157?

Haverkampweg 157 is een woning in Buurtschap Zuid-Esmarke, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Haverkampweg 157 vergeleken met de buurt?

Haverkampweg 157 heeft 233 m² woonoppervlakte en 233 m³ inhoud. Het perceel is 18063 m². In Buurtschap Zuid-Esmarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €557.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Haverkampweg 157 en wat betekent dat?

Haverkampweg 157 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de woningmarkt in Buurtschap Zuid-Esmarke?

De wijk Buurtschap Zuid-Esmarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 295 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €557.000, 86% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Buurtschap Zuid-Esmarke?

Vanuit Haverkampweg 157 in Buurtschap Zuid-Esmarke bereik je: supermarkt op 1.4 km, basisschool op 1.4 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 2.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Buurtschap Zuid-Esmarke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Haverkampweg 157: ziekenhuis op 4.8 km, apotheek op 1.7 km, kinderdagverblijf op 1.4 km, middelbare school op 3 km.