Eengezinswoning, vrijstaande woning Hermelijnvlinder 6 Enschede

Hermelijnvlinder 6, 7534 LD Enschede

146 m² Bouwjaar 2003 5 kamers 3 slaapkamers Label B

Hermelijnvlinder 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 2003. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 348 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €372.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2003
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
348 m²
Inhoud
610 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€635.000 tot €735.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Hermelijnvlinder 6

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hermelijnvlinder 6

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
109.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
170.2 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
31.48 kg/m²

Tuin
Ja (133.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

1.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.5 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Enschede

2025 Inwoners
705 Huishoudens
2.9 Gem. huishoudensgrootte
697 Woningvoorraad
€372.000 Gem. woningwaarde Eilermarke
77% Koopwoningen
6.567 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hermelijnvlinder 6

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hermelijnvlinder 6

Wat is de geschatte woningwaarde van Hermelijnvlinder 6?

De prijsindicatie voor Hermelijnvlinder 6 ligt rond €635.000 tot €735.000. De gemiddelde woningwaarde in Eilermarke is €372.000. Dat komt neer op circa €2.548 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hermelijnvlinder 6 zich tot de wijk Eilermarke?

Hermelijnvlinder 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning van 146 m² in de wijk Eilermarke. De buurt telt 697 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.567 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hermelijnvlinder 6?

Hermelijnvlinder 6 is een eengezinswoning, vrijstaande woning in Eilermarke, gebouwd in 2003 (23 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hermelijnvlinder 6 vergeleken met de buurt?

Hermelijnvlinder 6 heeft 146 m² woonoppervlakte en 610 m³ inhoud. Het perceel is 348 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 29 m² per kamer. In Eilermarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €372.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hermelijnvlinder 6 en wat betekent dat?

Hermelijnvlinder 6 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-11-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 31.48 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hermelijnvlinder 6?

Hermelijnvlinder 6 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 133 m².

Hoe is de woningmarkt in Eilermarke?

De wijk Eilermarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.025 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €372.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eilermarke?

Vanuit Hermelijnvlinder 6 in Eilermarke bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.3 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.8 km.