2-onder-1-kapwoning Waterviolierlaan 13 Enschede

Waterviolierlaan 13, 7534 KG Enschede

132 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Waterviolierlaan 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 230 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
230 m²
Inhoud
474 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waterviolierlaan 13

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterviolierlaan 13

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

3035 Inwoners
1180 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1167 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Eekmaat West
78% Koopwoningen
3.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterviolierlaan 13

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Waterviolierlaan 13

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterviolierlaan 13?

De prijsindicatie voor Waterviolierlaan 13 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Eekmaat West is €346.000. Dat komt neer op circa €2.621 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterviolierlaan 13 zich tot de wijk Eekmaat West?

Waterviolierlaan 13 is een 2-onder-1-kapwoning van 132 m² in de wijk Eekmaat West. De buurt telt 1.167 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterviolierlaan 13?

Waterviolierlaan 13 is een 2-onder-1-kapwoning in Eekmaat West, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Waterviolierlaan 13 vergeleken met de buurt?

Waterviolierlaan 13 heeft 132 m² woonoppervlakte en 474 m³ inhoud. Het perceel is 230 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Eekmaat West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterviolierlaan 13 en wat betekent dat?

Waterviolierlaan 13 heeft energielabel B. Geldig tot 2030-07-15. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterviolierlaan 13?

Waterviolierlaan 13 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Eekmaat West?

De wijk Eekmaat West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eekmaat West?

Vanuit Waterviolierlaan 13 in Eekmaat West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.