Tussenwoning Vederkruidlaan 29 Enschede

Vederkruidlaan 29, 7534 JL Enschede

131 m² Bouwjaar 1999 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Vederkruidlaan 29 is een tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1999. De woning heeft een woonoppervlakte van 131 m², een perceel van 166 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €346.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1999
Woonoppervlakte
131 m²
Perceeloppervlakte
166 m²
Inhoud
464 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€370.000 tot €420.000
Laatst bekende transactie
Periode 2026 tot 2029
Daktype
Lessenaardak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, in bosrijke omgeving, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vederkruidlaan 29

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vederkruidlaan 29

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
90.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
150.65 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.03 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (93.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

2.2 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.5 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.6 km
Cultuur

Bioscoop

4.3 km

Buurtinformatie in Enschede

3035 Inwoners
1180 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
1167 Woningvoorraad
€346.000 Gem. woningwaarde Eekmaat West
78% Koopwoningen
3.795 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Vederkruidlaan 29

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Vederkruidlaan 29

Wat is de geschatte woningwaarde van Vederkruidlaan 29?

De prijsindicatie voor Vederkruidlaan 29 ligt rond €370.000 tot €420.000. De gemiddelde woningwaarde in Eekmaat West is €346.000. Dat komt neer op circa €2.641 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vederkruidlaan 29 zich tot de wijk Eekmaat West?

Vederkruidlaan 29 is een tussenwoning van 131 m² in de wijk Eekmaat West. De buurt telt 1.167 woningen. Daarvan is 78% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.795 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vederkruidlaan 29?

Vederkruidlaan 29 is een tussenwoning in Eekmaat West, gebouwd in 1999 (27 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Vederkruidlaan 29 vergeleken met de buurt?

Vederkruidlaan 29 heeft 131 m² woonoppervlakte en 464 m³ inhoud. Het perceel is 166 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Eekmaat West ligt de gemiddelde woningwaarde op €346.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vederkruidlaan 29 en wat betekent dat?

Vederkruidlaan 29 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-10-21. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.03 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vederkruidlaan 29?

Vederkruidlaan 29 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 93 m².

Hoe is de woningmarkt in Eekmaat West?

De wijk Eekmaat West in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.035 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €346.000, 78% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Eekmaat West?

Vanuit Vederkruidlaan 29 in Eekmaat West bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 2.7 km.