2-onder-1-kapwoning Ledalaan 47 A Enschede

Ledalaan 47 A, 7534 HN Enschede

106 m² Bouwjaar 2000 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Ledalaan 47 A is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €314.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
490 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€365.000 tot €415.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Ledalaan 47 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ledalaan 47 A

Energielabel

Energieklasse
A
Verwarming
Cv-ketel en gehele vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (30.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Garage
Aangebouwde stenen garage en parkeerplaats
Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

1.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.9 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.9 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.3 km
Gezondheid

Apotheek

1.4 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.5 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

1.6 km
Cultuur

Bioscoop

6.4 km

Buurtinformatie in Enschede

2320 Inwoners
900 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
898 Woningvoorraad
€314.000 Gem. woningwaarde Oikos
79% Koopwoningen
5.587 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ledalaan 47 A

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Ledalaan 47 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Ledalaan 47 A?

De prijsindicatie voor Ledalaan 47 A ligt rond €365.000 tot €415.000. De gemiddelde woningwaarde in Oikos is €314.000. Dat komt neer op circa €2.962 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ledalaan 47 A zich tot de wijk Oikos?

Ledalaan 47 A is een 2-onder-1-kapwoning van 106 m² in de wijk Oikos. De buurt telt 898 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.587 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ledalaan 47 A?

Ledalaan 47 A is een 2-onder-1-kapwoning in Oikos, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Ledalaan 47 A vergeleken met de buurt?

Ledalaan 47 A heeft 106 m² woonoppervlakte en 490 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Oikos ligt de gemiddelde woningwaarde op €314.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ledalaan 47 A en wat betekent dat?

Ledalaan 47 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Ledalaan 47 A?

Ledalaan 47 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 30 m².

Hoe is de woningmarkt in Oikos?

De wijk Oikos in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.320 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €314.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Oikos?

Vanuit Ledalaan 47 A in Oikos bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 1.8 km, snelwegoprit op 2.9 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Oikos?