Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Van Musschenbroekstraat 106 Enschede

Van Musschenbroekstraat 106, 7533 XT Enschede

102 m² Bouwjaar 1955 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Van Musschenbroekstraat 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1955. De woning heeft een woonoppervlakte van 102 m², een perceel van 221 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1955
Woonoppervlakte
102 m²
Perceeloppervlakte
221 m²
Inhoud
371 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€295.000 tot €345.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Van Musschenbroekstraat 106

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Van Musschenbroekstraat 106

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4830 Inwoners
2540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Van Musschenbroekstraat 106

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Van Musschenbroekstraat 106

Wat is de geschatte woningwaarde van Van Musschenbroekstraat 106?

De prijsindicatie voor Van Musschenbroekstraat 106 ligt rond €295.000 tot €345.000. De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €2.471 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Van Musschenbroekstraat 106 zich tot de wijk Velve-Lindenhof?

Van Musschenbroekstraat 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 102 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Van Musschenbroekstraat 106?

Van Musschenbroekstraat 106 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1955 (71 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Van Musschenbroekstraat 106 vergeleken met de buurt?

Van Musschenbroekstraat 106 heeft 102 m² woonoppervlakte en 371 m³ inhoud. Het perceel is 221 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Van Musschenbroekstraat 106 en wat betekent dat?

Van Musschenbroekstraat 106 heeft energielabel C. Geldig tot 2028-08-27. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Van Musschenbroekstraat 106?

Van Musschenbroekstraat 106 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.