Streetview Oostveenweg 80 Enschede

Oostveenweg 80, 7533 VW Enschede

257 m² Bouwjaar 1889 Label B

Oostveenweg 80 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1889. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m² en een perceel van 194 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1889
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
194 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Oostveenweg 80

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostveenweg 80

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
152.15 kWh/m²
Primaire fossiele energie
186.35 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.2%
CO₂-emissie
32.67 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4830 Inwoners
2540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.537 Inwoners per km²

Locatie van Oostveenweg 80

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oostveenweg 80

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostveenweg 80?

De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €981 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostveenweg 80 zich tot de wijk Velve-Lindenhof?

Oostveenweg 80 is een woonhuis van 257 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostveenweg 80?

Oostveenweg 80 is een woonhuis in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1889 (137 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostveenweg 80 vergeleken met de buurt?

Oostveenweg 80 heeft 257 m² woonoppervlakte. Het perceel is 194 m². In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostveenweg 80 en wat betekent dat?

Oostveenweg 80 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-08-20. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.67 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?

Vanuit Oostveenweg 80 in Velve-Lindenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?