Streetview Oostveenweg 10 Enschede

Oostveenweg 10, 7533 VV Enschede

449 m² Bouwjaar 1900 Label G

Oostveenweg 10 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1900. De woning heeft een woonoppervlakte van 449 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1900
Woonoppervlakte
449 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Fundering: oudere funderingen kunnen hout of palen bevatten; kosten bij herstel groot

Volledige gebrekenscan voor Oostveenweg 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostveenweg 10

Energielabel

Energieklasse
G
Energie-index
2.97
CO₂-emissie
107.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4830 Inwoners
2540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.537 Inwoners per km²

Locatie van Oostveenweg 10

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oostveenweg 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostveenweg 10?

De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €561 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostveenweg 10 zich tot de wijk Velve-Lindenhof?

Oostveenweg 10 is een woonhuis van 449 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostveenweg 10?

Oostveenweg 10 is een woonhuis in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1900 (126 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostveenweg 10 vergeleken met de buurt?

Oostveenweg 10 heeft 449 m² woonoppervlakte. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostveenweg 10 en wat betekent dat?

Oostveenweg 10 heeft energielabel G. Geldig tot 2027-09-11. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 107.01 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?

Vanuit Oostveenweg 10 in Velve-Lindenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?