Vrijstaande woning Oostveenweg 151 Enschede

Oostveenweg 151, 7533 VT Enschede

187 m² Bouwjaar 1934 6 kamers 4 slaapkamers Label G

Oostveenweg 151 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 187 m², een perceel van 360 m² en 6 kamers. Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
187 m²
Perceeloppervlakte
360 m²
Inhoud
754 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€655.000 tot €755.000
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Oostveenweg 151

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Oostveenweg 151

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
304.57 kWh/m²
Primaire fossiele energie
409.91 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
75.41 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, HR-glas en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (225.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.6 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.1 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.5 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.5 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.3 km

Buurtinformatie in Enschede

4830 Inwoners
2540 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2320 Woningvoorraad
€252.000 Gem. woningwaarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.537 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Oostveenweg 151

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Oostveenweg 151

Wat is de geschatte woningwaarde van Oostveenweg 151?

De prijsindicatie voor Oostveenweg 151 ligt rond €655.000 tot €755.000. De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €1.348 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Oostveenweg 151 zich tot de wijk Velve-Lindenhof?

Oostveenweg 151 is een vrijstaande woning van 187 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Oostveenweg 151?

Oostveenweg 151 is een vrijstaande woning in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Oostveenweg 151 vergeleken met de buurt?

Oostveenweg 151 heeft 187 m² woonoppervlakte en 754 m³ inhoud. Het perceel is 360 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 31 m² per kamer. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Oostveenweg 151 en wat betekent dat?

Oostveenweg 151 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-12-02. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 75.41 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Oostveenweg 151?

Oostveenweg 151 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 225 m².

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Velve-Lindenhof?