Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1936
- Woonoppervlakte
- 192 m²
- Perceeloppervlakte
- 372 m²
- Inhoud
- 701 m³
- Kamers
- 7
- Slaapkamers
- 4
Oostveenweg 149 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1936. De woning heeft een woonoppervlakte van 192 m², een perceel van 372 m² en 7 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €252.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Oostveenweg 149
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.6 kmHuisarts
1.6 kmTreinstation
3.1 kmSnelweg oprit
2.3 kmKinderdagverblijf
0.4 kmMiddelbare school
0.9 kmApotheek
0.8 kmZiekenhuis
2.5 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.5 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
2.3 kmDe prijsindicatie voor Oostveenweg 149 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Velve-Lindenhof is €252.000. Dat komt neer op circa €1.312 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOostveenweg 149 is een woonhuis van 192 m² in de wijk Velve-Lindenhof. De buurt telt 2.320 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.537 inwoners per km².
Oostveenweg 149 is een woonhuis in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1936 (90 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.
Oostveenweg 149 heeft 192 m² woonoppervlakte en 701 m³ inhoud. Het perceel is 372 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Velve-Lindenhof ligt de gemiddelde woningwaarde op €252.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Oostveenweg 149 heeft energielabel D. Geldig tot 2029-11-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Oostveenweg 149 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers.
De wijk Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 4.830 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €252.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Oostveenweg 149 in Velve-Lindenhof bereik je: supermarkt op 0.6 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.1 km, snelwegoprit op 2.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Oostveenweg 149: ziekenhuis op 2.5 km, apotheek op 0.8 km, kinderdagverblijf op 0.4 km, middelbare school op 0.9 km.