Straatbeeld van Esstraat 78 E in Enschede

Esstraat 78 E, 7533 VK Enschede

14 m² Bouwjaar 1972

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Esstraat 78 E is een niet-woning in Enschede, gebouwd in 1972. De woning heeft een woonoppervlakte van 14 m² en een perceel van 369 m².

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1972
Woonoppervlakte
14 m²
Perceeloppervlakte
369 m²
Inhoud
34 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Esstraat 78 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Velve-Lindenhof

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

1,6 km
Vervoer

Treinstation

2,3 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,9 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,3 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

1,5 km
Cultuur

Bibliotheek

2,2 km
Cultuur

Bioscoop

2,2 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Velve-Lindenhof

Esstraat 78 E ligt in de buurt Velve-Lindenhof in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 4.760 inwoners en 2.317 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 44% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 276.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1,6 km tot een huisarts.

4760 Inwoners
2525 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
2317 Woningvoorraad
€276.000 Gem. WOZ-waarde Velve-Lindenhof
44% Koopwoningen
6.439 Inwoners per km²

Locatie van Esstraat 78 E

Officiële bekendmakingen rond Esstraat 78 E

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· verkeersbesluit of -mededeling · 40 meter

Verkeersbesluit opheffen van gehandicaptenparkeerplaats op kenteken aan Esstraat

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 83 meter

Verkeersbesluit instellen van gehandicaptenparkeerplaats op kenteken aan Oostveenweg

Bekijk officiële bekendmaking →

· verkeersbesluit of -mededeling · 78 meter

Verkeersbesluit instellen van gehandicaptenparkeerplaats op kenteken aan Oostveenweg

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Esstraat 78 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Esstraat 78 E?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Velve-Lindenhof €276.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Esstraat 78 E zich tot de CBS-buurt Velve-Lindenhof?

Esstraat 78 E is een niet-woning van 14 m² in de CBS-buurt Velve-Lindenhof. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.317 woningen. Daarvan is 44% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.439 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Esstraat 78 E?

Esstraat 78 E is een niet-woning in Velve-Lindenhof, gebouwd in 1972 (54 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Esstraat 78 E vergeleken met de buurt?

Esstraat 78 E heeft 14 m² woonoppervlakte en 34 m³ inhoud. Het perceel is 369 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Velve-Lindenhof €276.000.

Hoe is de woningmarkt in Velve-Lindenhof?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Velve-Lindenhof in Enschede (Overijssel) 4.760 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €276.000, 44% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Velve-Lindenhof?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1,6 km tot een huisarts, 2,3 km tot een treinstation, 2,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Velve-Lindenhof?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,3 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,4 km tot een kinderdagverblijf, 0,9 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Velve-Lindenhof?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Velve-Lindenhof in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 1,5 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Esstraat 78 E?

Een woningrapport voor Esstraat 78 E bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Velve-Lindenhof. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1972, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars