Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Bultsweg 214 Enschede

Bultsweg 214, 7532 XK Enschede

77 m² Bouwjaar 1867 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Bultsweg 214 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1867. De woning heeft een woonoppervlakte van 77 m², een perceel van 410 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1867
Woonoppervlakte
77 m²
Perceeloppervlakte
410 m²
Inhoud
351 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€210.000 tot €260.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Fundering Hoog risico

Constructie-status: fundering, ligging t.o.v. straatniveau, draagbalken, verzakkingen

Volledige gebrekenscan voor Bultsweg 214

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bultsweg 214

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
107.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
166.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
30.6 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Gedeeltelijk gestoffeerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (234.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bultsweg 214

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bultsweg 214

Wat is de geschatte woningwaarde van Bultsweg 214?

De prijsindicatie voor Bultsweg 214 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €3.779 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bultsweg 214 zich tot de wijk Glanerveld?

Bultsweg 214 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 77 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bultsweg 214?

Bultsweg 214 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Glanerveld, gebouwd in 1867 (159 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Bultsweg 214 vergeleken met de buurt?

Bultsweg 214 heeft 77 m² woonoppervlakte en 351 m³ inhoud. Het perceel is 410 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bultsweg 214 en wat betekent dat?

Bultsweg 214 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-06-06. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 30.6 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bultsweg 214?

Bultsweg 214 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 234 m².

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Bultsweg 214 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bultsweg 214: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Glanerveld?

Recreatie nabij Glanerveld: restaurant (1.2 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bultsweg 214?

Bultsweg 214 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €65.000 tot €90.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Bultsweg 214?

Een woningrapport voor Bultsweg 214 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glanerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1867, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen