Streetview Bultsweg 114 Enschede

Bultsweg 114, 7532 XJ Enschede

249 m² Bouwjaar 1957 6 kamers 3 slaapkamers Label A

Bultsweg 114 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1957. De woning heeft een woonoppervlakte van 249 m², een perceel van 1025 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1957
Woonoppervlakte
249 m²
Perceeloppervlakte
1025 m²
Inhoud
750 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bultsweg 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bultsweg 114

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Locatie van Bultsweg 114

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bultsweg 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Bultsweg 114?

De prijsindicatie voor Bultsweg 114 ligt rond €190.000 tot €215.000. De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €1.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bultsweg 114 zich tot de wijk Glanerveld?

Bultsweg 114 is een woonhuis van 249 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bultsweg 114?

Bultsweg 114 is een woonhuis in Glanerveld, gebouwd in 1957 (69 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bultsweg 114 vergeleken met de buurt?

Bultsweg 114 heeft 249 m² woonoppervlakte en 750 m³ inhoud. Het perceel is 1025 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bultsweg 114 en wat betekent dat?

Bultsweg 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-10-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bultsweg 114?

Bultsweg 114 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Bultsweg 114 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Zorg en onderwijs in de buurt van Bultsweg 114: ziekenhuis op 6.1 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.3 km, middelbare school op 3.9 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Glanerveld?

Recreatie nabij Glanerveld: restaurant (1.2 km), cafe (0.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Bultsweg 114?

De prijsindicatie ligt rond €190.000 tot €215.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Bultsweg 114?

Een woningrapport voor Bultsweg 114 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Glanerveld. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1957, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen