2-onder-1-kapwoning Bultsweg 107 Enschede

Bultsweg 107, 7532 XC Enschede

82 m² Bouwjaar 1959 4 kamers Label UNKNOWN

Bultsweg 107 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 380 m² en 4 kamers. Het energielabel is UNKNOWN. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €291.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1959
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
380 m²
Inhoud
2296 m³
Kamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Bultsweg 107

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bultsweg 107

Energielabel

Energieklasse
UNKNOWN

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.3 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

0.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.9 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

6.1 km
Horeca

Restaurant

1.2 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

6 km

Buurtinformatie in Enschede

1155 Inwoners
485 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
485 Woningvoorraad
€291.000 Gem. woningwaarde Glanerveld
79% Koopwoningen
1.371 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Bultsweg 107

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Bultsweg 107

Wat is de geschatte woningwaarde van Bultsweg 107?

De gemiddelde woningwaarde in Glanerveld is €291.000. Dat komt neer op circa €3.549 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bultsweg 107 zich tot de wijk Glanerveld?

Bultsweg 107 is een 2-onder-1-kapwoning van 82 m² in de wijk Glanerveld. De buurt telt 485 woningen. Daarvan is 79% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.371 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bultsweg 107?

Bultsweg 107 is een 2-onder-1-kapwoning in Glanerveld, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Bultsweg 107 vergeleken met de buurt?

Bultsweg 107 heeft 82 m² woonoppervlakte en 2296 m³ inhoud. Het perceel is 380 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Glanerveld ligt de gemiddelde woningwaarde op €291.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Bultsweg 107 en wat betekent dat?

Bultsweg 107 heeft energielabel UNKNOWN. Het energielabel geeft een indicatie van de energieprestatie. Een beter label betekent doorgaans lagere energiekosten.

Hoe is de indeling van Bultsweg 107?

Bultsweg 107 heeft 4 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Glanerveld?

De wijk Glanerveld in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 1.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €291.000, 79% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Glanerveld?

Vanuit Bultsweg 107 in Glanerveld bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.3 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 0.8 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Glanerveld?