Streetview Wachtweg 26 Enschede

Wachtweg 26, 7532 RK Enschede

141 m² Bouwjaar 1982 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Wachtweg 26 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1982. De woning heeft een woonoppervlakte van 141 m², een perceel van 4457 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1982
Woonoppervlakte
141 m²
Perceeloppervlakte
4457 m²
Inhoud
480 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Wachtweg 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Wachtweg 26

Energielabel

Energieklasse
C

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Enschede

355 Inwoners
135 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Noord Esmarke
75% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Wachtweg 26

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Wachtweg 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Wachtweg 26?

De prijsindicatie voor Wachtweg 26 ligt rond €455.000 tot €505.000. De gemiddelde woningwaarde in Noord Esmarke is €570.000. Dat komt neer op circa €4.043 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Wachtweg 26 zich tot de wijk Noord Esmarke?

Wachtweg 26 is een woonhuis van 141 m² in de wijk Noord Esmarke. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Wachtweg 26?

Wachtweg 26 is een woonhuis in Noord Esmarke, gebouwd in 1982 (44 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Wachtweg 26 vergeleken met de buurt?

Wachtweg 26 heeft 141 m² woonoppervlakte en 480 m³ inhoud. Het perceel is 4457 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Noord Esmarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Wachtweg 26 en wat betekent dat?

Wachtweg 26 heeft energielabel C. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen.

Hoe is de indeling van Wachtweg 26?

Wachtweg 26 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Noord Esmarke?

De wijk Noord Esmarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord Esmarke?

Vanuit Wachtweg 26 in Noord Esmarke bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noord Esmarke?