Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1997
- Woonoppervlakte
- 243 m²
Lindermatenweg 60 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1997. De woning heeft een woonoppervlakte van 243 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Lindermatenweg 60
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
2 kmSupermarkt
2.4 kmHuisarts
2.5 kmTreinstation
3.4 kmSnelweg oprit
1.5 kmKinderdagverblijf
2.1 kmMiddelbare school
3.2 kmApotheek
3.3 kmZiekenhuis
5.6 kmRestaurant
1.1 kmCafé
2.5 kmBibliotheek
3.3 kmBioscoop
5.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Noord Esmarke is €570.000. Dat komt neer op circa €2.346 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenLindermatenweg 60 is een woonhuis van 243 m² in de wijk Noord Esmarke. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².
Lindermatenweg 60 is een woonhuis in Noord Esmarke, gebouwd in 1997 (29 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Lindermatenweg 60 heeft 243 m² woonoppervlakte. In Noord Esmarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Noord Esmarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Lindermatenweg 60 in Noord Esmarke bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Lindermatenweg 60: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 3.2 km.
Recreatie nabij Noord Esmarke: restaurant (1.1 km), cafe (2.5 km).
Een woningrapport voor Lindermatenweg 60 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noord Esmarke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1997, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.