Streetview Slaghekkeweg 196 Enschede

Slaghekkeweg 196, 7532 RE Enschede

64 m² Bouwjaar 1960

Slaghekkeweg 196 is een appartement in Enschede, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 64 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €570.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1960
Woonoppervlakte
64 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Slaghekkeweg 196

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

2 km
Dagelijks

Supermarkt

2.4 km
Gezondheid

Huisarts

2.5 km
Vervoer

Treinstation

3.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

2.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.2 km
Gezondheid

Apotheek

3.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.6 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

2.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.3 km
Cultuur

Bioscoop

5.6 km

Buurtinformatie in Enschede

355 Inwoners
135 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
140 Woningvoorraad
€570.000 Gem. woningwaarde Noord Esmarke
75% Koopwoningen
41 Inwoners per km²

Locatie van Slaghekkeweg 196

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Slaghekkeweg 196

Wat is de geschatte woningwaarde van Slaghekkeweg 196?

De gemiddelde woningwaarde in Noord Esmarke is €570.000. Dat komt neer op circa €8.906 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Slaghekkeweg 196 zich tot de wijk Noord Esmarke?

Slaghekkeweg 196 is een appartement van 64 m² in de wijk Noord Esmarke. De buurt telt 140 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 41 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Slaghekkeweg 196?

Slaghekkeweg 196 is een appartement in Noord Esmarke, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Slaghekkeweg 196 vergeleken met de buurt?

Slaghekkeweg 196 heeft 64 m² woonoppervlakte. In Noord Esmarke ligt de gemiddelde woningwaarde op €570.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Noord Esmarke?

De wijk Noord Esmarke in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 355 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €570.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Noord Esmarke?

Vanuit Slaghekkeweg 196 in Noord Esmarke bereik je: supermarkt op 2.4 km, basisschool op 2 km, huisarts op 2.5 km, treinstation op 3.4 km, snelwegoprit op 1.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Noord Esmarke?

Zorg en onderwijs in de buurt van Slaghekkeweg 196: ziekenhuis op 5.6 km, apotheek op 3.3 km, kinderdagverblijf op 2.1 km, middelbare school op 3.2 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Noord Esmarke?

Recreatie nabij Noord Esmarke: restaurant (1.1 km), cafe (2.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Slaghekkeweg 196?

Een woningrapport voor Slaghekkeweg 196 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Noord Esmarke. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1960, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.