Woningdetails
- Type
- Woning
- Bouwjaar
- 2024
- Woonoppervlakte
- 178 m²
Veldzichtweg 41 is een woning in Enschede, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 178 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €218.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Veldzichtweg 41
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.9 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
2.1 kmSnelweg oprit
2.7 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.9 kmApotheek
1 kmZiekenhuis
4.1 kmRestaurant
0.5 kmCafé
2.2 kmBibliotheek
2.3 kmBioscoop
4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Dolphia is €218.000. Dat komt neer op circa €1.225 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenVeldzichtweg 41 is een woning van 178 m² in de wijk Dolphia. De buurt telt 257 woningen. Daarvan is 21% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.031 inwoners per km².
Veldzichtweg 41 is een woning in Dolphia, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Veldzichtweg 41 heeft 178 m² woonoppervlakte. In Dolphia ligt de gemiddelde woningwaarde op €218.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Dolphia in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 600 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €218.000, 21% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.3 personen.
Vanuit Veldzichtweg 41 in Dolphia bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 2.1 km, snelwegoprit op 2.7 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Veldzichtweg 41: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.9 km.
Recreatie nabij Dolphia: restaurant (0.5 km), cafe (2.2 km).
Een woningrapport voor Veldzichtweg 41 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Dolphia. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2024, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.