Eengezinswoning, tussenwoning Bentstraat 9 Enschede

Bentstraat 9, 7532 BA Enschede

114 m² Bouwjaar 1975 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Bentstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Enschede, gebouwd in 1975. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 246 m² en 4 kamers. Het energielabel is B.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1975
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
246 m²
Inhoud
378 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Vraagprijs
€ 289.000
Daktype
Dwarskap bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Bentstraat 9

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Bentstraat 9

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
133.77 kWh/m²
CO₂-emissie
32.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie en gedeeltelijk dubbel glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (182.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Bentveld-Bultserve

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,6 km
Dagelijks

Supermarkt

0,8 km
Gezondheid

Huisarts

0,8 km
Vervoer

Treinstation

0,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3,5 km
Gezondheid

Apotheek

0,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,8 km
Horeca

Restaurant

0,7 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

0,9 km
Cultuur

Bioscoop

5,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Bentveld-Bultserve

Bentstraat 9 ligt in de buurt Bentveld-Bultserve in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.830 inwoners en 1.466 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 59% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 284.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool en 0,8 km tot een huisarts.

2830 Inwoners
1310 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1466 Woningvoorraad
€284.000 Gem. WOZ-waarde Bentveld-Bultserve
59% Koopwoningen
3.140 Inwoners per km²

Locatie van Bentstraat 9

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Bentstraat 9

Wat is de geschatte woningwaarde van Bentstraat 9?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bentveld-Bultserve €284.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Bentstraat 9 zich tot de CBS-buurt Bentveld-Bultserve?

Bentstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning van 114 m² in de CBS-buurt Bentveld-Bultserve. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.466 woningen. Daarvan is 59% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 3.140 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Bentstraat 9?

Bentstraat 9 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bentveld-Bultserve, gebouwd in 1975 (51 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Bentstraat 9 vergeleken met de buurt?

Bentstraat 9 heeft 114 m² woonoppervlakte en 378 m³ inhoud. Het perceel is 246 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Bentveld-Bultserve €284.000.

Wat is het energielabel van Bentstraat 9 en wat betekent dat?

Bentstraat 9 heeft energielabel B. Geldig tot 2035-07-21. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Bentstraat 9?

Bentstraat 9 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 182 m².

Hoe is de woningmarkt in Bentveld-Bultserve?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Bentveld-Bultserve in Enschede (Overijssel) 2.830 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €284.000, 59% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bentveld-Bultserve?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bentveld-Bultserve in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,8 km tot een supermarkt, 0,6 km tot een basisschool, 0,8 km tot een huisarts, 0,9 km tot een treinstation, 1,8 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Bentveld-Bultserve?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bentveld-Bultserve in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,8 km tot een ziekenhuis, 0,8 km tot een apotheek, 0,7 km tot een kinderdagverblijf, 3,5 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Bentveld-Bultserve?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Bentveld-Bultserve in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,7 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Bentstraat 9?

Een woningrapport voor Bentstraat 9 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Bentveld-Bultserve. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1975, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars