Eengezinswoning, hoekwoning Ringovenstraat 27 Enschede

Ringovenstraat 27, 7531 ZM Enschede

88 m² Bouwjaar 1928 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Ringovenstraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 88 m², een perceel van 132 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
88 m²
Perceeloppervlakte
132 m²
Inhoud
344 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€270.000 tot €320.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Mansarde dak bedekt met pannen

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Ringovenstraat 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ringovenstraat 27

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
177.47 kWh/m²
Primaire fossiele energie
183.02 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.9%
CO₂-emissie
29.69 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Bijzonderheden

Certificeringen
Energie Prestatie Advies

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Schreurserve
40% Koopwoningen
5.292 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ringovenstraat 27

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Ringovenstraat 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Ringovenstraat 27?

De prijsindicatie voor Ringovenstraat 27 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Schreurserve is €240.000. Dat komt neer op circa €2.727 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ringovenstraat 27 zich tot de wijk Schreurserve?

Ringovenstraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning van 88 m² in de wijk Schreurserve. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ringovenstraat 27?

Ringovenstraat 27 is een eengezinswoning, hoekwoning in Schreurserve, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Ringovenstraat 27 vergeleken met de buurt?

Ringovenstraat 27 heeft 88 m² woonoppervlakte en 344 m³ inhoud. Het perceel is 132 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 22 m² per kamer. In Schreurserve ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ringovenstraat 27 en wat betekent dat?

Ringovenstraat 27 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-26. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 29.69 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Ringovenstraat 27?

Ringovenstraat 27 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Schreurserve?

De wijk Schreurserve in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schreurserve?

Vanuit Ringovenstraat 27 in Schreurserve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.