Hoekwoning Hyacintstraat 33 Enschede

Hyacintstraat 33, 7531 XA Enschede

86 m² Bouwjaar 1937 6 kamers 3 slaapkamers Label E

Hyacintstraat 33 is een hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m², een perceel van 130 m² en 6 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €240.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
130 m²
Inhoud
431 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€230.000 tot €280.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Hyacintstraat 33

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hyacintstraat 33

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
219.5 kWh/m²
Primaire fossiele energie
313.8 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
57.77 kg/m²

Tuin
Ja (24.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het westen bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
2 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.4 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.4 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

1.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Enschede

2460 Inwoners
1255 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1202 Woningvoorraad
€240.000 Gem. woningwaarde Schreurserve
40% Koopwoningen
5.292 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hyacintstraat 33

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Hyacintstraat 33

Wat is de geschatte woningwaarde van Hyacintstraat 33?

De prijsindicatie voor Hyacintstraat 33 ligt rond €230.000 tot €280.000. De gemiddelde woningwaarde in Schreurserve is €240.000. Dat komt neer op circa €2.791 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hyacintstraat 33 zich tot de wijk Schreurserve?

Hyacintstraat 33 is een hoekwoning van 86 m² in de wijk Schreurserve. De buurt telt 1.202 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.292 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hyacintstraat 33?

Hyacintstraat 33 is een hoekwoning in Schreurserve, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Hyacintstraat 33 vergeleken met de buurt?

Hyacintstraat 33 heeft 86 m² woonoppervlakte en 431 m³ inhoud. Het perceel is 130 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 14 m² per kamer. In Schreurserve ligt de gemiddelde woningwaarde op €240.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hyacintstraat 33 en wat betekent dat?

Hyacintstraat 33 heeft energielabel E. Geldig tot 2036-01-12. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 57.77 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hyacintstraat 33?

Hyacintstraat 33 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer. De tuin is 24 m².

Hoe is de woningmarkt in Schreurserve?

De wijk Schreurserve in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 2.460 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €240.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schreurserve?

Vanuit Hyacintstraat 33 in Schreurserve bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 0.8 km.