Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 214 m²
- Perceeloppervlakte
- 970 m²
Haarboerhorst 27 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 214 m² en een perceel van 970 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Haarboerhorst 27
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.8 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
1 kmTreinstation
3.2 kmSnelweg oprit
0.8 kmKinderdagverblijf
0.8 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
2.1 kmZiekenhuis
3.5 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.1 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Dat komt neer op circa €3.341 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHaarboerhorst 27 is een woonhuis van 214 m² in de wijk Stokhorst. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².
Haarboerhorst 27 is een woonhuis in Stokhorst, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Haarboerhorst 27 heeft 214 m² woonoppervlakte. Het perceel is 970 m². In Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Haarboerhorst 27 in Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Haarboerhorst 27: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Stokhorst: restaurant (0.9 km), cafe (1.2 km).
Een woningrapport voor Haarboerhorst 27 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Stokhorst. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.