Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1979
- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 286 m²
- Inhoud
- 684 m³
- Kamers
- 4
- Slaapkamers
- 3
Onlandhorst 73 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 201 m², een perceel van 286 m² en 4 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Onlandhorst 73
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.2 kmDe prijsindicatie voor Onlandhorst 73 ligt rond €270.000 tot €320.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €1.483 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenOnlandhorst 73 is een woonhuis van 201 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².
Onlandhorst 73 is een woonhuis in Park Stokhorst, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Onlandhorst 73 heeft 201 m² woonoppervlakte en 684 m³ inhoud. Het perceel is 286 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 50 m² per kamer. In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Onlandhorst 73 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-12-12. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Onlandhorst 73 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Onlandhorst 73 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Onlandhorst 73: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.