Streetview Sniedershorst 127 Enschede

Sniedershorst 127, 7531 KN Enschede

226 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Sniedershorst 127 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 226 m², een perceel van 349 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
226 m²
Perceeloppervlakte
349 m²
Inhoud
820 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sniedershorst 127

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sniedershorst 127

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3420 Inwoners
1635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1651 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Park Stokhorst
75% Koopwoningen
5.552 Inwoners per km²

Locatie van Sniedershorst 127

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Sniedershorst 127

Wat is de geschatte woningwaarde van Sniedershorst 127?

De prijsindicatie voor Sniedershorst 127 ligt rond €285.000 tot €335.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €1.319 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sniedershorst 127 zich tot de wijk Park Stokhorst?

Sniedershorst 127 is een woonhuis van 226 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sniedershorst 127?

Sniedershorst 127 is een woonhuis in Park Stokhorst, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sniedershorst 127 vergeleken met de buurt?

Sniedershorst 127 heeft 226 m² woonoppervlakte en 820 m³ inhoud. Het perceel is 349 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 38 m² per kamer. In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sniedershorst 127 en wat betekent dat?

Sniedershorst 127 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-12-17. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sniedershorst 127?

Sniedershorst 127 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Park Stokhorst?

De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Stokhorst?

Vanuit Sniedershorst 127 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.