Eengezinswoning, hoekwoning Sniedershorst 77 Enschede

Sniedershorst 77, 7531 KM Enschede

114 m² Bouwjaar 1979 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Sniedershorst 77 is een eengezinswoning, hoekwoning in Enschede, gebouwd in 1979. De woning heeft een woonoppervlakte van 114 m², een perceel van 146 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1979
Woonoppervlakte
114 m²
Perceeloppervlakte
146 m²
Inhoud
405 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€345.000 tot €395.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sniedershorst 77

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sniedershorst 77

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
134.19 kWh/m²
Primaire fossiele energie
197.4 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
36.49 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gashaard
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (60.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noorden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3420 Inwoners
1635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1651 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Park Stokhorst
75% Koopwoningen
5.552 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Sniedershorst 77

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Sniedershorst 77

Wat is de geschatte woningwaarde van Sniedershorst 77?

De prijsindicatie voor Sniedershorst 77 ligt rond €345.000 tot €395.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €2.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sniedershorst 77 zich tot de wijk Park Stokhorst?

Sniedershorst 77 is een eengezinswoning, hoekwoning van 114 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sniedershorst 77?

Sniedershorst 77 is een eengezinswoning, hoekwoning in Park Stokhorst, gebouwd in 1979 (47 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Sniedershorst 77 vergeleken met de buurt?

Sniedershorst 77 heeft 114 m² woonoppervlakte en 405 m³ inhoud. Het perceel is 146 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sniedershorst 77 en wat betekent dat?

Sniedershorst 77 heeft energielabel C. Geldig tot 2035-04-03. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 36.49 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Sniedershorst 77?

Sniedershorst 77 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 60 m².

Hoe is de woningmarkt in Park Stokhorst?

De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Stokhorst?

Vanuit Sniedershorst 77 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.