Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1993
- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 476 m²
Kroezehorst 13 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 166 m² en een perceel van 476 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Kroezehorst 13
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.4 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.7 kmTreinstation
2.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
0.8 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
3.2 kmRestaurant
0.4 kmCafé
1.2 kmBibliotheek
2.2 kmBioscoop
3.2 kmDe gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €1.795 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenKroezehorst 13 is een woonhuis van 166 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².
Kroezehorst 13 is een woonhuis in Park Stokhorst, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Kroezehorst 13 heeft 166 m² woonoppervlakte. Het perceel is 476 m². In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Kroezehorst 13 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-08-15. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.
Vanuit Kroezehorst 13 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Kroezehorst 13: ziekenhuis op 3.2 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 0.8 km.