Streetview Stokhorstlaan 104 Enschede

Stokhorstlaan 104, 7531 JH Enschede

204 m² Bouwjaar 1948 6 kamers 3 slaapkamers Label F

Stokhorstlaan 104 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1948. De woning heeft een woonoppervlakte van 204 m², een perceel van 1835 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1948
Woonoppervlakte
204 m²
Perceeloppervlakte
1835 m²
Inhoud
598 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Stokhorstlaan 104

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Stokhorstlaan 104

Energielabel

Energieklasse
F
Geldig tot

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

995 Inwoners
420 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Stokhorst
98% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Stokhorstlaan 104

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Stokhorstlaan 104

Wat is de geschatte woningwaarde van Stokhorstlaan 104?

De prijsindicatie voor Stokhorstlaan 104 ligt rond €725.000 tot €825.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Dat komt neer op circa €3.505 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Stokhorstlaan 104 zich tot de wijk Stokhorst?

Stokhorstlaan 104 is een woonhuis van 204 m² in de wijk Stokhorst. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Stokhorstlaan 104?

Stokhorstlaan 104 is een woonhuis in Stokhorst, gebouwd in 1948 (78 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Stokhorstlaan 104 vergeleken met de buurt?

Stokhorstlaan 104 heeft 204 m² woonoppervlakte en 598 m³ inhoud. Het perceel is 1835 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Stokhorstlaan 104 en wat betekent dat?

Stokhorstlaan 104 heeft energielabel F. Geldig tot 2028-02-21. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Stokhorstlaan 104?

Stokhorstlaan 104 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Stokhorst?

De wijk Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhorst?

Vanuit Stokhorstlaan 104 in Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.