Streetview Twickellaan 2 Enschede

Twickellaan 2, 7531 HV Enschede

196 m² Bouwjaar 1964

Twickellaan 2 is een woonhuis in Enschede, gebouwd in 1964. De woning heeft een woonoppervlakte van 196 m² en een perceel van 1010 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €715.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1964
Woonoppervlakte
196 m²
Perceeloppervlakte
1010 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Twickellaan 2

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.8 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.8 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

2.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.5 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.1 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Enschede

995 Inwoners
420 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
417 Woningvoorraad
€715.000 Gem. woningwaarde Stokhorst
98% Koopwoningen
1.090 Inwoners per km²

Locatie van Twickellaan 2

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Twickellaan 2

Wat is de geschatte woningwaarde van Twickellaan 2?

De prijsindicatie voor Twickellaan 2 ligt rond €490.000 tot €590.000. De gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Dat komt neer op circa €3.648 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Twickellaan 2 zich tot de wijk Stokhorst?

Twickellaan 2 is een woonhuis van 196 m² in de wijk Stokhorst. De buurt telt 417 woningen. Daarvan is 98% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.090 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Twickellaan 2?

Twickellaan 2 is een woonhuis in Stokhorst, gebouwd in 1964 (62 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Twickellaan 2 vergeleken met de buurt?

Twickellaan 2 heeft 196 m² woonoppervlakte. Het perceel is 1010 m². In Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €715.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Stokhorst?

De wijk Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 995 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €715.000, 98% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Stokhorst?

Vanuit Twickellaan 2 in Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.8 km, huisarts op 1 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 0.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Stokhorst?

Zorg en onderwijs in de buurt van Twickellaan 2: ziekenhuis op 3.5 km, apotheek op 2.1 km, kinderdagverblijf op 0.8 km, middelbare school op 1.1 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Stokhorst?

Recreatie nabij Stokhorst: restaurant (0.9 km), cafe (1.2 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Twickellaan 2?

De prijsindicatie ligt rond €490.000 tot €590.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Stokhorst is €715.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.