2-onder-1-kapwoning Dahliastraat 26 Enschede

Dahliastraat 26, 7531 DL Enschede

101 m² Bouwjaar 1938 4 kamers 3 slaapkamers Label E

Dahliastraat 26 is een 2-onder-1-kapwoning in Enschede, gebouwd in 1938. De woning heeft een woonoppervlakte van 101 m², een perceel van 139 m² en 4 kamers. Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1938
Woonoppervlakte
101 m²
Perceeloppervlakte
139 m²
Inhoud
358 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€260.000 tot €310.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028
Daktype
Schilddak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Dahliastraat 26

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Dahliastraat 26

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
258 kWh/m²
Primaire fossiele energie
319.51 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.6%
CO₂-emissie
56.57 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Grotendeels dubbelglas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (34.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Enschede

Onderwijs

Basisschool

0.4 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.7 km
Vervoer

Treinstation

2.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.8 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.2 km
Horeca

Restaurant

0.4 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

2.2 km
Cultuur

Bioscoop

3.2 km

Buurtinformatie in Enschede

3420 Inwoners
1635 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1651 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Park Stokhorst
75% Koopwoningen
5.552 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Dahliastraat 26

Vergelijkbare woningen in Enschede

Veelgestelde vragen over Dahliastraat 26

Wat is de geschatte woningwaarde van Dahliastraat 26?

De prijsindicatie voor Dahliastraat 26 ligt rond €260.000 tot €310.000. De gemiddelde woningwaarde in Park Stokhorst is €298.000. Dat komt neer op circa €2.950 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Dahliastraat 26 zich tot de wijk Park Stokhorst?

Dahliastraat 26 is een 2-onder-1-kapwoning van 101 m² in de wijk Park Stokhorst. De buurt telt 1.651 woningen. Daarvan is 75% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.552 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Dahliastraat 26?

Dahliastraat 26 is een 2-onder-1-kapwoning in Park Stokhorst, gebouwd in 1938 (88 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Dahliastraat 26 vergeleken met de buurt?

Dahliastraat 26 heeft 101 m² woonoppervlakte en 358 m³ inhoud. Het perceel is 139 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Park Stokhorst ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Dahliastraat 26 en wat betekent dat?

Dahliastraat 26 heeft energielabel E. Geldig tot 2035-09-03. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 56.57 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Dahliastraat 26?

Dahliastraat 26 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 34 m².

Hoe is de woningmarkt in Park Stokhorst?

De wijk Park Stokhorst in Enschede (Overijssel) kenmerkt zich door 3.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 75% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Park Stokhorst?

Vanuit Dahliastraat 26 in Park Stokhorst bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.4 km, huisarts op 0.7 km, treinstation op 2.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.