Straatbeeld van Steenweg 86 in Enschede

Steenweg 86, 7531 BX Enschede

83 m² Bouwjaar 1952 Label F

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Steenweg 86 is een vrijstaande woning in Enschede, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 83 m² en een perceel van 7792 m². Het energielabel is F.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Vrijstaande woning
Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
83 m²
Perceeloppervlakte
7792 m²
Inhoud
300 m³

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Steenweg 86

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Steenweg 86

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.45
CO₂-emissie
6067.48 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Ribbelt-Ribbelerbrink

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,6 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

1,9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1,3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,3 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,4 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,4 km
Horeca

Restaurant

0,4 km
Horeca

Café

0,6 km
Cultuur

Bibliotheek

1,6 km
Cultuur

Bioscoop

2,3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Ribbelt-Ribbelerbrink

Steenweg 86 ligt in de buurt Ribbelt-Ribbelerbrink in Enschede. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.865 inwoners en 941 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 43% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 250.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

1865 Inwoners
1015 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
941 Woningvoorraad
€250.000 Gem. WOZ-waarde Ribbelt-Ribbelerbrink
43% Koopwoningen
6.288 Inwoners per km²

Locatie van Steenweg 86

Vergelijkbare woningen in Enschede

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Enschede. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Steenweg 86

Wat is de geschatte woningwaarde van Steenweg 86?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink €250.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Steenweg 86 zich tot de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink?

Steenweg 86 is een vrijstaande woning van 83 m² in de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 941 woningen. Daarvan is 43% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 6.288 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Steenweg 86?

Steenweg 86 is een vrijstaande woning in Ribbelt-Ribbelerbrink, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Steenweg 86 vergeleken met de buurt?

Steenweg 86 heeft 83 m² woonoppervlakte en 300 m³ inhoud. Het perceel is 7792 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink €250.000.

Wat is het energielabel van Steenweg 86 en wat betekent dat?

Steenweg 86 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-12-16. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 6067.48 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Ribbelt-Ribbelerbrink?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink in Enschede (Overijssel) 1.865 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €250.000, 43% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,6 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 1,9 km tot een treinstation, 1,3 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een ziekenhuis, 1 km tot een apotheek, 0,3 km tot een kinderdagverblijf, 0,4 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Ribbelt-Ribbelerbrink in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,4 km tot een restaurant, 0,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Steenweg 86?

Een woningrapport voor Steenweg 86 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Ribbelt-Ribbelerbrink. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1952, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Enschede presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars